Почетна тагови Домас

таг: Домас

NBA-Сите размени на едно место

Челниците на Бруклин му ја исполнија желбата на Џејмс Харден и го испратија од Бруклин во Филаделфија. Во спротивен правец заминуваат Бен Симонс, Сет...

NBA-Ноќ на изненадувања (ВИДЕО)

Ноќ на изненадувања во NBA. Индијана Пејсерс ја пречека Јута Џез во "Геинбриџ филдхаус" и го одигра најдобриот натпревар сезонава. Домантас Сабонис (синот на легендарниот...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Каков татко таков син (ВИДЕО)

Домантас Сабонис во својата четврта професионална сезона, покажа зрелост над своите години. Годинава, 23 годишниот крилен центар, со гордост го продолжи патот на својот...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО