Почетна тагови домаќинка

таг: домаќинка

Јелена Карлеуша: „Душко ме запозна како домаќинка и тогаш се случи...

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се едни од најинтригантните парови на српската јавна сцена. Иако досега имаа неколку брачни кризи, тие успеаа да ги надминат....
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО