Почетна тагови долговечност

таг: долговечност

Голото слепо куче ја чува тајната на долговечноста

Едно од најпознатите грди суштества на овој свет, има сериозни тајни за долговечноста на човештвото. Експерти од Австрија, нагласуваат дека токму голото слепо куче е...

Најдолговечниот народ на светот ја открива тајната: За живот се најважни...

Според најновото истражување на Институтот за мерење и процена на здравјето во Сиетл, Шпанија до 2040. година ќе ја премине Јапонија и ќе го...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО