Почетна тагови договори

таг: договори

АРТАН ГРУБИ: Нема законска можност да им се раскинат договорите на...

И покрај тоа што над 1.300 вработени според Рамковниот договор седат дома, а со години земаат државна плата, договорите не можат да им бидат...

Вардар ги задржа шампионите – потпишаа Дибиров, Стоилов и Дисингер!

И следната сезона Вардар ќе има силен европски тим, а како најава за нов атак на европскиот врв е останувањето на Тимур Дибиров, Стојанче...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО