Почетна тагови длабока држава

таг: длабока држава

„Се борам против ‘длабоката држава’, тоа се многу злобни луѓе кои...

Претседателот на САД, Доналд Трамп, изјавил дека постојано се бори против 'длабока држава' која, како што истакнува, се состои од група многу злобни луѓе,...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО