Почетна тагови директори

таг: директори

„Пошта“ со 10 милиони евра загуба, а седум директори добиле годишен...

Заклучно со 31.12.2018 година АД Пошта има загуба од 10 милиони евра. Но тоа не го спречило ова акционерско друштво да плаќа огромни износи...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО