Почетна тагови димитриевски

таг: димитриевски

Нов изум: Ракомет со маски во Шпанија, учествуваше и Дарко Димитриевски

Во Шпанија нов изум. Ракометен натпревар со маски за актерите на теренот. Учествуваше и македонскиот интернационалец Дарко Димитриевски. Тимот на Синфин Сантандер, каде што настапува...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО