Почетна тагови Димитар Иванов

таг: Димитар Иванов

Нов Американец во Аеродром (ВИДЕО)

Нов ден и ново засилување за МЗТ Скопје Аеродром. Македонскиот шампион доведе ново интернационално име. Станува збор за 27-годишниот амерички центар Еван Максвел. Пред пристигнувањето...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО