Почетна тагови диета

таг: диета

Холивудската дива ослабнала 18 килограми: Во тесен фустан ја покажала трансформацијата,...

Ребел Вилсон почнала да практикува строга диета, па целосно ги променила животните навики, па истакнала дека 2020-та година за неа била здрава. Холивудската актерка и комичарка Ребел...

Хит диета со лубеница: За кратко време до -15 килограми

Летото веќе пристигна, се подготвувате за на одмор, но сѐ уште ја имате зимската килажа, која не изгледа баш добро за на плажа. Без грижа,...

Диета на Жан Митрев: Ослабете 15 килограми за 19 дена

Кога температурите ќе скокнат, гардеробата мора да биде минимална, ако на тоа се додаде и дека ќе сакате да изгледате убаво на плажа, време...

30 дена не јадела после 19 часот: Она што се случило...

Оваа жена одлучила да го промени начинот на исхрана. Не било секогаш лесно, особено не на почетокот, но истрајала во тоа и на крајот...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО