Почетна тагови ДиЕрон Фокс

таг: ДиЕрон Фокс

NBA-Демар Дерозан станува “крал”

Сакраменто Кингс штотуку стана многу посилен тим. Рано утрово, "кралевите" го ангажираа еден од најдобрите поентери во последната деценија. Демар Дерозан е...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО