Почетна тагови диего марадона

таг: диего марадона

Спортска новинарка го промовира муралот на Марадона , сите гледаат во...

Италијанската спортска водителка со колумбиско потекло позираше со муралот посветен на Диего Марадона, а фотографиите и видеата што ги објави на Инстаграм ги воодушевија...

Марадона не личи на себе – Легендарниот фудбалер со вишок на...

Легендарниот Диего Армандо Марадона е уште еден човек на кој очигледно лошо му влијаеше карантинот во време на пандемијата од коронавирусот. Видео споделено на...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО