Почетна тагови дибала

таг: дибала

Никако да оздрави: Дибала позитивен на корона и по четврти пат!

Еден од најдобрите фудбалери на Јувентус, Пауло Дибала и четврти пат е позитивен на коронавирусот. Аргентинецот никако не успева да ја добие битката и...

Нејмар, Дибала, Ериксен, Икарди… – трансфери кои чекаат на реализација ова...

Остануваат уште неколку недели од летниот преоден рок, а до крајот на истиот се очекува да се реализираат уште големи трансфери. Прв на листата е Нејмар кој скоро сигурно...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО