Почетна тагови Девонте Пек

таг: Девонте Пек

NBA колумна на Димитар Младеновски-Џа Морент заборави дека и за него...

Џа Морент влегува во сериозни проблеми. All-Star бекот на Мемфис Гризлис, нема да игра барем во следните два натпревари по одлука на раководството на тимот....
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО