Почетна тагови детство

таг: детство

Доколку сте пораснале во 90-тите години, ова се 16 фотографии кои...

Виралниот хаштаг на Твитер предизвика бран од носталгија помеѓу корисниците на оваа социјална мрежа кои објавуваат што беше најдобро (или најлошо?) во текот на...

Михајловиќ за детството и војната: Родителите не можеа да ми купат...

Синиша Михајловиќ во интервјуто за „Газета дело спорт“ раскажува за детството во Хрватска, војните, доаѓањето во Италија, односот кон родителите.  Во шега вели дека...

Носталгија на 30°C: Вака изгледаше летувањето во поранешна Југославија

Немаше клима уреди ниту во кафулињата, ниту во изнајмените соби, ниту во автомобилите. Освежувањето во возилата настапуваше евентуално кога ќе ги спуштевме прозорците, онака...

Уште на 11 години шетал со оружје на појас, а бил...

Детството на еден од најконтроверзните лидери на светот, Ким Џонг-Ун било целосна спротивност од неговиот денешен начин на живот и ставови. Според интересирањата и...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
61 %
2.6kmh
40 %
Tue
26 °
Wed
27 °
Thu
24 °
Fri
24 °
Sat
24 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО