Почетна тагови дерби

таг: дерби

NBA-Тексашкото дерби за Далас на Дончич (ВИДЕО)

Еден од најинтересните натпревари од синоќешната NBA програма беше Тексашкото дерби помеѓу Далас Маверикс и Сан Антонио Спарс. Во исклучително возбудлив финиш фаворитот извојува победа...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО