Почетна тагови Дерби Каунти

таг: Дерби Каунти

Лингард има нов клуб

Џеси Лингард има нов клуб. Повремениот англиски репрезентативец потпиша за новопромираниот прволигаш Нотингем Форест. Лингард заминува од Манчестер Јунајтед каде беше под договор од 2011...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО