Почетна тагови депонија

таг: депонија

Лимени мртовечки ковчези се фрлаат во депонијата кај Гостивар- двајца жители...

„Мизерно, па по мизерно не може да биде!“, „ Морбидно и недостоинствено“, „Без почит најпрво кон лугето кои се живи а потоа и кон...

Депонија од студентите во Пелагонија, имаат ли младите основна култура?

Оваа тажна слика осамна на социјалните мрежи и отвори голема полемика за однесувањето на студентите кои живеат во студентскиот дом Пелагонија.
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО