Почетна тагови денвернагетс

таг: денвернагетс

NBA со Димитар Младеновски-Јокич и Дончич повторно доминантни (ВИДЕО)

Од синоќешната NBA програма сочинета од 10 натпревари, издвојуваме два кој беа најинтересни.Никола Јокич уште еднаш ја покажа својата кошаркарска раскошност. Одигра одличен натпревар...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО