Почетна тагови Дени Авдија

таг: Дени Авдија

NBA колумна на Димитар Младеновски-Нови имиња во главниот град

Тимот од главниот град пробува да се опорави од уште една тешка сезона исполнета со многу повреди и промени. Со сериозно променет состав се...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО