Почетна тагови демонстрации

таг: демонстрации

Опасна ескалација во Мисури: Најмалку четворица полицајци ранети во размена на...

Според последните информации, најмалку четворица припадници на полицијата се ранети во размена на оган во американски Сент Луис во сојузната држава Мисури. Полицајците биле хоспитализирани, а...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО