Почетна тагови дејан станковиќ

таг: дејан станковиќ

ДЕЈАН СТАНКОВИЌ ГИ НОСИ ФУДБАЛЕРИТЕ НА ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ВО ТИРАНА СО...

Интересна ситуација за време на денешниот лет на фудбалерите на Црвена Звезда во Тирана, каде што треба да го играат натпреварот од ЛШ со...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО