Почетна тагови цвеќиња

таг: цвеќиња

Толку ли не си го сакаме својот град што постојано тежнееме...

Апелираме, укажуваме, молиме, поправаме, расчистуваме, обновуваме и повторно уништено и украдено цвеќе од цветните леи во Градскиот парк, пишува на својот Фејсбук профил ЈП „Паркови и...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО