Почетна тагови Benzinska

таг: benzinska

„Лукоил“ ја отвори 31-та бензинска станица во земјава

Во присуство на претставници на Владата на Македонија, на Амбасадата на Руската Федерација и на локалната самоуправа, деенска во Арачиново официјално беше отворена 31-та...

За повеќе гориво во резервоарот: Како да го излажете бројачот на...

Бензинските пумпи најдоа методи со кои удираат по џебот на клиентите, а овие информации ги споделуваат поголем број на возачи. Прашањето е дали количината...

На бензиска во Скопје пукнал вентил од плински резервоар, хоспитализирани двајца...

Двајца вработени на бензинска пумпа на ул. „Индира Ганди“ во Скопје синоќа се пренесени на скопските клиники откако вдишале гас при обид да затворат...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
few clouds
17 ° C
17 °
17 °
48 %
6.2kmh
20 %
Fri
18 °
Sat
18 °
Sun
19 °
Mon
19 °
Tue
20 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО