Од буцка до топ женска: Ана Николиќ се прошета низ град со гол стомак и се пофали со оцртаните мускули (фото)

187

Пејачката Ана Николиќ беше мета на бројни коментари заради својот изглед,односно вишокот килограми со кои долго се бореше, а сега објави фотографија и  покажа дека дебелината остана за неа во минатото.

Имено, откако изгуби на тежина, Ана очигледно тренира секој ден и се придржува на диетата, а доказ е последната фотографија што ја објави на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

🌸🦋🌺🌸🦋🌺

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Таа позираше на улица во долго здолниште и топ од кој се оцртуваа нејзините стомачни мускули

Додека некои продолжуваа да и пишуваат дека не треба да губи тежина, други рекоа да продолжи да тренира и дека успеала да се ослободи од секој вишок што го имала.