Почетна тагови авокадо

таг: авокадо

Мафијашка војна поради популарното овошје: Поисплатливо е од кокаин, а цената...

19 мртви полуголи тела мексиканските мафијаши обесија на мост во градот Уруапан, а за разлика од вообичаената пракса крателите да водат војна околу дрогата,...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
fog
-1.3 ° C
-1 °
-1.7 °
100 %
1kmh
90 %
Sat
6 °
Sun
4 °
Mon
5 °
Tue
4 °
Wed
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО