Таа е најжешката српска инфлуенсерка: Прво без гаќички, па топлес по танга (ФОТО)

809

Фотомоделот и инфлуенсер Кристина Тина Цакиќ привлекува големо внимание на социјалните мрежи.

Најчесто им се претставува на своите следбеници во провокативни и предизвикувачки изданија и затоа не е изненадување што има скоро 70.000 следбеници на „Инстаграм“.


Тина често позира во секси тоалети, а мажите никако не се рамнодушни на нејзините разголени фотографии. Особено на оние на кои ја истакнува својата секси фигура, со што наметнува кандидатура за најжешка српска инфлуенсерка.

Прво без гаќички, па топлес по танга, Тина покажа дека баеги ја има, особено од половина… надолу!