Секси навивачки: Ова е доказ, зошто мажите го обожуваат Светското првенство (ГАЛЕРИЈА)

1022

Светското првенство во Русија е во полн ек. Пред стартот на последната трета рунда од групната фаза, светските фоторепортери ги пренесуваат најновите кадри со уловени убави лица на трибините.

Иако Македонија не е дел и од ова светско првенство не значи дека и македонците не уживаат во него, особено во глетките на прекрасните навивачки од целиот свет. Секако русинките кои се домаќинки на ова првенство се познати по својата убавина, но мора да признаеме французинките, шпањолките, португалките, пољакињите и хрватиците им се добра конкуренција.

Погледнете ја оваа извонредна фотогалерија: