Сандра Африка мешаше полуго*а во Будва, мажите лудуваа (ВИДЕО)

656

Сандра Африка е позната не само по својот атрактивен изглед, туку и по своите бомбастични настапи каде најчесто публика, а и во најголем број и се мажите кои доаѓаат многу повеќе да ја гледаат отколку да ја слушаат.

Мала, ситна, динамитна, природно надарена, хируршки надградена, со бујни атрибути однапред и раскошна убавина одназад, некогашната танчарка која подоцна стана пејачка и тоа кко ги користи сите свои адути на сцената… И  бомбастичниот изглед и танчарската умешност и провокативните движења и оскудната гардероба што го потенцира нејзиниот неодолив сексапил.  Затоа Сандра – Африка – жешка како прекарот што го носи, отсекогаш била „жив оган“ на сцена, па затоа и се’ уште е на цена…

Така било отсекогаш, така беше и пред да стапат на сила мерките за забрана на работа на ноќните клубови и дискотеки во Црна Гора, каде Сандра – Африка имаше свој настап во Будва, за кој, поради нејзиниот интригантен стајлинг, провокативен танц, неодолив сек*апил и брутална провокација, не престанува да зборува целата нација, а и оние гости отстрана што се најдоа на нејзиниот настап.

Имено, Сандра на споменатиот настапот се појави во бело ултра кусо фустанче, „миниќ“ до препони и само едно крпче преку бујните силикони… Вака разголена Сандра – Африка не престана да меша „распиштолена“ на сцената…

Додека пее и танцува, блицевите и камерите на мобилните не престануваат да светкаат и снимаат, а како изгледа „танцот на ѕвездата“ што ве фрла во искушение, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм принтскрин/sandraafrika/muzika_biosamtu