Почетна Забава Погледнете го видеото повеќе пати: Сања Кужет со жежок танц ги распамети...

Погледнете го видеото повеќе пати: Сања Кужет со жежок танц ги распамети мажите

313

Водителката Сања Кужет важи за една од најзгодните водителки на српската јавна сцена.

Кога и да се појави на сцената во разни модни комбинации го истакнува своето витко тело, а често добива комплименти на својот изглед.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/САЊА КУЖЕТ/ З.К МУЊА/ Д.МИЛОШЕВИЌ

Овојпат, водителката ги запали социјалните мрежи со секс танц во бикини издание.

 

Имено, Сања танцуваше во базен во костим за капење, па со жежок танц уште повеќе ја вжешти летната атмосефера, а нејзините следбеници неколку пати ќе ја гледаат оваа снимка.

Очигледно водителката уживала во топол јулски ден, а во вакво издание уште повеќе ги крена температурите.

Кужет не само што го покажа својот талент за танцување, туку го покажа своето згодно тело, па уште еднаш ја оправда титулата за најзгодна водителка.