Сандра Африка испрати празнична честитка во фустан кој многу открива

156

Српската пејачка Сандра Африка повторно успеа да ги остави без здив своите фанови на социјалните мрежи.

Сандра објави честитка за празниците, а на снимката доминираше црвениот фустан кој открива премногу.

Среќен Божиќ, да го минете во радост и мир. Ве сакам многу – порача Сандра во честитката.