Ретко ја гледате во вакво издание: Јелена Карлеуша се фотографираше во крупен кадар, па ја избриша фотографијата

91

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша изненади во изданието во кое ретко може да ја видите.

Имено, Јелена најчесто ги истакнува своите атрибути и објавува фотографии на која е многу разголена, па во прав план е нејзиното деколте, нејзиниот задник…

ФОТО: ИНСТАГРАМКАРЛЕУШАСТАР/МИЛОСПХ

Овој пат пејачката позираше закопчана до грло, но и така облечена од глава до петици предизвика многубројни реакции.

Карлеуша на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира во бел дуксер. Лицето го фотографираше во крупен кадар, па и во вакво издание ги воодушеви следбениците.

Меѓутоа, пејачката по неколку минути ја избриша фотографијата.

Како изгледа Јелена закопчана до грло, фотографијата која ја објави, па ја избриша, погледнете подолу.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/КАРЛЕУША СТАР