Повторно успеа да привлече внимание: Ким ги покажа облините во многу тесен жолт фустан

319

Ким Кардашиан ги покажа своите обилините во претесен жолт фустан кој го носела на снимањето на емисијата на Дејвид Летерман, пред семејна вечера.

Ким, основачот на семејниот бренд со милиони фанови, во средата повторно успеала да привлече внимание.

39-годишната ријалити ѕвезда ги прошетала своите облини во многу тесен жолт фустан, додека одела кон студио да снима емисија во Лос Анџелес. Косата и била вплетена во една голема плетенка, што овозможило нејзиниот совршен тен да дојде до израз.

Блескав тен, сјајен кармин, руменило и маскара на долгите, виткани трепки…

Носела голем пар обетки со златни ланци кои се вклопиле со нејзините високи потпетици со боја на метал, пренесува “Daily Mail”.

Сите погледи се вртеле кон неа кога со голема самодоверба се појавила во студиото на снимањето на емисијата.