Пет лица загинаа во страшна сообраќајка синоќа во Драчево

0
3265

Синоќа пред влезот на скопската населба Драчево се случи тешка сообраќајка во која настрадаа петмина. Како што дознава неофицијално ТВ21, при судир на автомобил и камион загинаа на лице место три лица, а две починале на скопските клиники. Се судриле камион и автомобил.

Повредени лица на самото место било утврдено дека имаат фатални повреди.

Фотографијата е сопственост на лице кое беше на самото место.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here