Не можете, а да не го забележите нејзиниот огромен стомак: Бијонсе е повторно бремена?!

718

Бијонсе заедно со сопругот Џеј Зи неодамна ја започна својата голема турнеја, но нешто друго го одвлече вниманието на обожавателите. Според анализата на физичкиот изглед на пејачката, фановите веќе прогнозираат дека светската ѕвезда крие голема тајна.

Додека брачниот пар настапувал на стадионот во Кардиф, Бијонсе и Џеј Зи континуирано танцувале на сцената. Сепак, очите на сите присутни на концерот биле во стомакот на славната пејачка. Вистина е дека стомакот на пејачката бил испапчен повеќе од вообичаено, но дали таа навистина е бремена или едноставно качила некој вишок килограм. На социјалните мрежи се одвиваше една расправа околу тоа дали Бијонсе е повторно бремена.

Пејачката на концертот била облечена во бело сако,и  навистина изгледала покрупно од вообичаено, така што оставила впечаток дека е во почетен стадиум на бременост.

Најмоќниот пар во шоу бизнисот веќе ја има својата ќерка Блу Ајви и близнаците Румелија и Сера. Што мислите вие, дали принова е на пат?