Најмладата милијардерка 7-от ден од есента го одбележа со „безобразни“ фотографии: „Совршена жена“

399

Најмладата милијардерка на светот објавила нови фотографии на социјалните мрежи со кои што го „запалила“ интернетот.

Американската ријалити ѕвезда и инфлуенсерка, Кајли Џенер (23) позирала за „Диор“ во костим за капење, а со новата фотографија го „запалила“ интернетот.

Имено, сезоната за сончање можеби заврши, но не и за Кајли Џенер.

Најмладата милијардерка на светот објавила три нови фотографии на својот Инстаграм профил на кои што задоволно позира во сексапилно бикини, а фановите едноставно останале без текст.

„Седми ден од есента“ – напишала Калји во описот на фотографијата.

Таа позирала на ултраголем, лускузен кауч во својот дом, а ги истакнала своите облини на кои што многумина можат да ѝ завидат.

Во прв план биле нејзините гради и задник, а сите го гледале и нејзиниот тенок струк и широки колкови.

На фотографиите добила 17 милиони лајкови, а позитивните коментари биле многубројни:

„Изгледаш совршено“, „Го обожувам ова бикини, баш си убава“, „Преубава си, но повеќе ми се допаѓаш природна, без силикони“, „Совршена жена“…