На старлетата од мажи никогаш не ѝ е доста, па има деца од различни партнери

2410

Старлетата, модел и танчерка е позната по бурните раскинувања и скандали, а деновиве доживеа распад на една од нејзините љубовни врски. Сигурно веќе претпоставувате за кого станува збор.

Блек Чајна раскинала со 18-годишниот рапер Џеј Олмајти. Тој ги информирал своите следачи на социјалните мрежи за сè што се случило, а старлетата ги избришала сите нивни заеднички фотографии. Блек Чајна и раперот биле во врска цели 4 – три месеци.

Од неодамна тие имаа изработено идентични тетоважи, а имаше и шпекулации дека се верени затоа што таа е трудна. Причината зошто тие двајцата раскинале не е позната. Козјнае можеби влијател на нивната раздела е огромната разлика во години?

Старлетата веќе го има синот Кинг од раперот Тиго и ќерката Дрим којашто ја добила од Роберт Кардашијан.

Таа инаку го обвини братот на Кардашијан, за злоставување, а тој неа ја обвини дека е психички нестабилна и дека го изневерувала.

Очигледно е дека старлетата неколку пати си ја испробала среќата во љубовта, а што ќе се случи со нејзиниот веќе поранешен Џеј Олмајти, останува да видиме.