На мажите им потекоа лиги: Ова е најбруталното деколте кое сте го виделе (фото)

354

Старлетата Сораја Вучевиќ објави фотографија од ресторан каде јаде шпагети, а носеше скудна комбинација од облека.

Всушност, како и во повеќето случаи, а сега ги истакна нејзините големи силиконски гради д деколтето кое изгледаше брутално.

Сепак,  следбениците забележаа и дека нејзиното лице повторно изгледа различно.

View this post on Instagram

Breakfast at Tiffany's on my way 🤗🥰

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic) on

Во коментарите се пишува дека сигурно била на друга операција или претерала со фотошоп.

Повеќето се согласија дека таа повеќе не личи на себе!