Почетна Забава Милица Павловиќ ја „пукна“ адреналин на сцена, а од скокањето и испаднаа...

Милица Павловиќ ја „пукна“ адреналин на сцена, а од скокањето и испаднаа градите (ФОТО+ВИДЕО)

259

Популарната српска пејачка Милица Павловиќ за време на својот настап се појави со новата фризура, но во текот на вечерта, фановите наместо во новиот имиџ не престанаа да гледаат во нејзиното деколте и меѓуножјето.

Додека таа пеела со сета енергија што ја има, од многу корсетот не и мирувал, а доказ се папараците кои неуморно го сликале секој детаљ.

ФОТО:ПРИНТСКРИН/ЈУТЈУБ/ПАПАРАЦО ЛОВ

Српските медиуми пишуваат дека градите на пејачката неколкупати во текот на вечерта и испаднале, а особено тоа го забележувале фановите во првите редови од ноќниот клуб.

ФОТО:ПРИНТСКРИН/ЈУТЈУБ/ПАПАРАЦО ЛОВ

Таа во неколку наврати си го фаќала и долниот дел од телото, со што машкиот дел од публиката со задоволство уживал во нејзиниот секси настап на сцената, погледнете.