Почетна Забава Лила гола во запенета када, а погледот кон неа побуди валкани мисли...

Лила гола во запенета када, а погледот кон неа побуди валкани мисли (видео)

318

Бањата е едно од омилените места на Лила Филиповска каде што обожава да позира, независно дали е дома или во некоја од хотелските соби каде е чест гостин.

Во када, до када, запенета, на светло или во мрак, Лила има безброј вакви фотографии кои го пополнуваат нејзиниот ултра популарен профил на Инстаграм.

Додуша, повеќето од настанатите фотогфравии имаат за цел промоција на одредени производи кои таа ги рекламира, но во секој случај, бањата е едно од најчестите места каде се фотографира.

ФОТО:ЛИЛА ФИЛИПОВСКА/ИНСТЅАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Овој пат, нашата најпозната водителка се опушташе во запенетата гада само со пешкир на главата, а окоу себе имаше запалени свеќи за совршена атмосфера.

Додека се мачкаше со пилингот и ги поткренаше убавите носе, Лила ја разбуди фантацијата на следбениците од посилниот пол кои сакаа да и прават друштво.

Други пак и порачаа дека таа заслужува кралски третман!

Погледнете: