Карлеуша одново ги „збудале“ обожавателите: Жешки пози со раширени нозе и „валкан танц“ (ФОТО+ВИДЕО)

334
29, October, 2019, Belgrade - Shooting of Zvezda Granda held in Grand TV. Jelena Karleusa. Photo: Antonio Ahel/ATAImages. 29, oktobar, 2019, Beograd - Snimanje emisije Zvezde granda u tv studiju Grand televizije. Foto: Antonio Ahel/ATAImages.

Шокантна, интригантна, провокативна, контровезна, перверзна… Можете што сакате да кажете за српската поп-фолк дива Јелена Карлеуша и секако, нема да згрешите! Белградската „скандал дама“ го има „простудирано“ менталитетот на народот, а врз основа на тоа и „докторирано“ шоубизнисот на балканските простори, така што Јеца многу добро знае што народот сака… И да слушне и да види.

На кави песни, фотографии и видеа балканската публика се пали, дали повеќе ја возбудува кога некој друг или самата Јелена се гали… поткрепени со  слични афери, трачеви и скандали и секако аудио, фото и видео материјали.

Уште не се ни соземале од последниот шок, а  Карлеуша на своите приврзаници веќе им приредила нов. И така секој ден, или речиси секој… Вчера на снимање во тесен фустан без гаќички, со извадени гради и набрекнати брадавици, денес одново „рај за очи“, ма за сите сетила на обожавателите.

Карлеуша одново на снимање дојде облечена како за на служба во скап бордел. Пред тоа, мала провокативна фото сесија, проследена со раскалашени пози и раширени нозе, а за крај и видео садо-мазо „валкан танц“  од едно од последните „порно стајлинг“ изданија на русокосата.

Може кој што сака да мисли за неа, но повеќе од сигурно е дека за Карлеуша уште долго „нема да има зима“, зашто нема маж што не би посакал да биде во нејзина близна! Покрај сцената додека таа качена на неанастапува или приватно во нејзино друштво, доколку му дозволат околностите и можностите.

За сите останати, тука се телевизијата, Јутјуб, Фејсбук, Инстаграм… каде Карлеуша без грам срам дава се’ од себе  да го сподели со вас она што го има на себе… На обострано задоволство, секако!