Почетна Забава Голите фотографии на раскошната Венецуелка Викторија ќе ве препотат на овој студен...

Голите фотографии на раскошната Венецуелка Викторија ќе ве препотат на овој студен зимски ден (фото)

115

Викторија Виљароел е позната како „десна рака“ на најбогатата старлета Кајли Џенер, за која работеше цели седум години.

Сепак, оваа фатална бринета се најде во центарот на вниманието на јавноста поради нејзините разголени фотографии, кои се најчеста појава на нејзиниот профил на Инстаграм, бидејќи навистина е ретко може да се види облечена.

Најновите фотографии го зголемија бројот на нејзини следбеници од милион на милион и пол, а таа ужива во комплиментите што ги добива секој ден.

Еве ја раскошната Викторија: