Јована Јеремиќ откри дека има понуда од пет телевизии, па изведе жежок еротски танц… за да си ја качи цената? (ВИДЕО)

190

Откако си даде отказ на ТВ „Хепи“,  водителката Јована Јеремиќ е во секојдневни преговори со неколку телевизии, така што конечната одлука ќе ја донесе за неколку дена.

Најдобрата понуда била од една од најгледаните телевизии, каде наводно и е понуден стан во елитнен белградски кварт, личен возач и скапо возило. Покрај тоа, цел тим луѓе ќе и стојат на располагање и голема сума е во игра кога е платата во прашање“, навел добро информиран извор.

„Понудата е отворена, сега сум жена на пазарот. Имам пет понуди од пет различни телевизии. Колку повеќе нудите, толку повеќе ќе добиете“ – рече Јована, позната и по своите сценски движења и еротски танци.

Имено, таа го најави својот жежок танц  уште на почетокот на шоуто и додаде дека целата претходна вечер се подготвувала за да не ги разочара своите обожаватели.

Социјалните мрежи изгореа по нејзиниот настап, а гостите кои беа со неа во студиото се фатија за глава, додека некои само ја гледаа.

Сепак, Јована самоуверено продолжи да танцува, ги крена нозете и се искачи на столчето…

Впрочем погледнете самите како тоа изгледаше:

Фото и видео: Јутјуб/Ami G Show