Иста сум како Аркан: Анастасија ја шокираше својата мајка, па Цеца го возврати ударот- еве што и порача на сопствената ќерка

177

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ за време на изолацијата од својот стан каде што живее на фановите им откри тајна за себе, а на тоа остро реагираше нејзината мајка Цеца.

Имено таа пред фановите откри дека повеќе лични на својот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан.

-Мислењата се поделени, некои ми велат дека личам на мајка ми, а некои на татко ми. Кога ќе се нашминкам и средам личам на мајка ми, но сепак имам повеќе гени од татко ми, рече во видеото Анастасија.

View this post on Instagram

Moje💘 Krv nije voda!😄

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

На ова преку својот Инстаграм профил реагираше и нејзината мајка Цеца која напиша:

Што збориш, иста како мене си!, и порача Цеца на ќерка и Анастасија.