Георгина на Роналдо позираше „како од мајка родена“ (ФОТО)

245

Георгина Родригез повторно се најде во центарот на вниманието откако се сликаше гола на снимање на списание.

Легната на подот, а интимните делови ги покри со „Гучи“ торба. Секако следеа илјадници коментари и повеќе од два милион лајкови.

Шпанско-аргентинската манекенка се говореше за своите скромни почетоци пред да започне да се забавува со супервездата Кристијано Роналдо.

Родригез за „Инстајл“ изјави: „Сега кога можам, најмногу ме задоволува да си дозволам да им помагам на другите.

„Исто така, знам што е да се започне од мал и да се достигне крајот на месецот. „Многу сочувствувам со луѓето поради моето скромно потекло. „Напорно работев и универзумот ме награди со најголемото нешто: убаво семејство.

Родригез го запозна Роналдо како асистент за продажба во Гучи во Мадрид и моделот сега објави дека лансира свој моден опсег. Но, таа не ги заборави своите скромни корени пред да стане славен партнер на Роналдо.

Фото: Инстаграм принтскрин/georginagio