Почетна Забава Гавазова ги најави своите настапи клекната и стегната во својот дом

Гавазова ги најави своите настапи клекната и стегната во својот дом

131

Сузана има армија обожаватели кои го следат секој нејзин чекор, а таа свесна за својата популарност, вокални и физички квалитети, не ги остава фановите без да ги почести со некој новитет на социјалните мрежи во време кога естрадните уметници немаат настапи поради корона пандемијата.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Но, веројатно кога се настапите во прашање, Германија стана пазар каде некои може да договорат и имаат настап.

Изминатиот викенд во Ахен, „Силви Бенд“ имаа концерт, а сега најави и Гавазова која неодамна пееше и на свадба во Бугарија.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Во провокативна клекната поза со задникот во прв план, објави дека наскоро ќе пее во Штутгард.

За таа прилика, односно најавата за настапот и поканата до тамошните обожаватели, облече провокативна принт комцинација која го оцртуваше нејзиното раскошно тело.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Откако си кажа што имаше и направи неколку пози во домашниот амбиент, покажа и уште доза провокација додека ја бара својата мачка.

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

ФОТО:СУЗАНА ГАВАЗОВА/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Дека е ултра секси, добро занеме, а сега и за тоа дека и по дома не е ништо помалку опасна.