Гаги Ѓогани се огласи откако беше уапсен поради недозволени супстанци

90

Пејачот танчар и учесник во реланото шоу „Задруга 3“ , Гаги Ѓогани, бил уапсен во средата, околу 20 часот, бидејќи со себе имал недозволени супстанци.

Тој сега се огласи на својот „Инстаграм“ профил.

„Добро сум, ви благодарам што се грижите. Упаднев во проблеми, ќе ги решам. Ви благодарам на разбирањето“ напиша Гаги.

ФОТО: ПРИНТСКРИН