(ФОТО) Папараците добија „бинго“: Го фотнаа газето на Георгина од неверојатен кадар

375

Кристијано Роналдо ужива со својата девојка Георгина Родригез и со остатотко од своето семејство на одморот после напорната сезона. Португалецот изнајми јахта кој е вистински ѕвер а за која плаќа 200.000 долари неделно.

Тој после Грција продолжи да крстари до француската ривиера каде што папараците конечно го лоцираа.

Успеаа да го фотната Роналдо и неговата девојка која им беше посебна мета. Се обидоа да фатат совршен кадар од нејзиниот задник за што им сметаше оградата од јахтата која се наоѓаше точно таму за да го покрие нејниот задник.

Сепак упорните фотографи ја дочекаа својата шанса и ја фотнаа Георгина како по танга се сонча на палубата.