(ФОТО) Мауро и Ванда со жестока фотка го „запалија“ Инстаграм

353

Фудбалерот на Интер, Мауро Икарди и неговата сопруга, Ванда Нара веројатно во моментов се најпознат пар.

Ванда покрај улогата на сопруга, ја добии и онаа да му биде агент на напаѓачот на Интер, но и таа работа ја свати и тоа како сериозно бидејќи направи бројни скандали со потписот на нов договор.

После сите тие скандали малку се смири работата. Сепак се повеќе се говори дека Икарди ќе си замине од Милано, а тоа на крај и веројатно ќе се случи.

И додека го чекаме името на новиот клуб во кој 26-годишниот Аргентинец ќе ја прдолжи кариерата, Ванда повторно постираш „жешка“ фотка со Мауро.

View this post on Instagram

?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

На „Инстаграм“ објави фотка на која и двајцата од половината па нагоре се голи. Се наоѓаа во провокативна поза што предизвика лавина од коментари.