Почетна Забава Фото: Карлеуша позираше во прекраток фустан

Фото: Карлеуша позираше во прекраток фустан

172
Таа доби многу комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Јелена Карлеуша во минијатурен фустан, како „дива жена“, изненади многумина.

Таа позираше во прекраток фустан со леопард принт, и длабоко деколте. Пејачката во описот на фотографијата порача дека е дива жена.

„Грмип колку добро изгледаш“, „изгледаш како барбика“, „Ннемаш конкуренција“, „навистина имаш најдобар стил“, се само дел од коментарите.