Фото: Цеца и Карлеуша во скоро исти фустани на Нова година!!

234

Популарните пејачки Светлана Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша облекле исти фустани за своите настапи на новогодишната ноќ?

Сега нивните фанови се прашуваат на која од нив подобро и стои фустанот.

Големите ривали Цеце и Јелена имале успешни настапи на Нова година, но ,многу од нивните фанови ги забележале нивните скоро исти фустани.

Цеца и Карлеуша  одлучиле на новогодишниот настап да се појават во сребрени фустани.